chlapec_s-rybou2.jpg
Pondělí, 14. srpen 2017
aktualita
Oprava dvou havířovských kulturních stánků za zhruba 6 milionů korun čeká město v závěru srpna. Střechy na obou budovách jsou ve špatném technickém stavu. Zastupitelé proto v dubnu rozhodli o převodu financí z fondu Městského kulturního střediska Havířov do rozpočtu města, za které město opraví střechy KDPB a Společenského domu a navíc špatnou vzduchotechniku Kulturního domu Leoše Janáčka.
Pátek, 11. srpen 2017
aktualita
Budova Nízkoprahového denního centra pro osoby bez přístřeší na Hřbitovní ulici v Havířově-Šumbarku je ve velmi špatném technickém stavu. Sociální služby města Havířova proto požádaly o evropskou dotaci na rekonstrukci této budovy. Jejich žádosti bylo vyhověno a centrum tak projde kompletní rekonstrukcí.
Pátek, 11. srpen 2017
aktualita
Stejně jako jiné nemocnice, i ta v Havířově se potýká s nedostatkem personálu. Proto se město rozhodlo, že zdravotníkům, kteří se za prací přistěhují, poskytne byt. Radnice nevylučuje, že se tato pobídka bude týkat i jiných profesí.
Středa, 09. srpen 2017
aktualita
Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov začala v pátek 4. srpna vyrábět ledovou plochu na zimním stadionu. Celý proces potrvá 10 dnů a pro ledovou plochu o celkové tloušťce 3,5 cm se spotřebuje 60 m³ vody.
Středa, 09. srpen 2017
aktualita
Největší investiční akce tohoto roku ve městě Havířov se již přesunula do své druhé poloviny. Investice v celkové hodnotě více než 190 miliónů korun zahrnuje výměnu oken v celkem 70 obytných domech. Realizaci provádí firma HOCHTIEF.
Středa, 09. srpen 2017
aktualita
Středisko volného času ASTERIX společně s odborem školství a kultury magistrátu města každoročně pořádá rekreační tuzemské pobyty pro děti. Na rekreaci dětí ze svého rozpočtu přispívá město Havířov. V prvním turnuse pobytů si děti užívaly pestrý program v duchu Olympijských her v malebné jihočeské obci Písečná nad Dyjí. Druhá skupinka dětí do stejné destinace minulý týden vyrazila za strašidly
Pátek, 04. srpen 2017
aktualita
V měsíci červnu došlo v MRA k auditu ochrany informací a kybernetické bezpečnosti. Cílem auditu bylo odhalení bezpečnostních rizik ve společnosti se zaměřením na ochranu osobních údajů či obchodního tajemství.
Pátek, 04. srpen 2017
aktualita
V rámci čtvrté etapy odkanalizování částí města nechal Havířov vybudovat splaškovou kanalizaci v okolí ulic U Jelena a Petřvaldská v Havířově-Šumbarku a ulice Modřínová v Havířově-Prostřední Suché. Vedoucí představitelé města a společnosti EUROVIA CS, která byla zhotovitelem stavby, v závěru června tuto etapu slavnostně zakončili. Před pár dny byly pro vybudované kanalizační stoky vydány kolaudační
Čtvrtek, 03. srpen 2017
aktualita
Městská knihovna Havířov a Nemocnice s poliklinikou Havířov navázaly spolupráci a v prostorách nemocnice umístily dvě "knihobudky". Knihy v nich pomohou návštěvníkům nemocnice zpříjemnit a zkrátit chvíle čekání na vyšetření v ambulancích nebo i nemocniční pobyt. 
Pátek, 28. červenec 2017
aktualita
Z lesoparku do sídlištní části města, kterou místní nazývají "Sedmička", povede zcela nové betonové schodiště se zábradlím. Původní schody, které jsou ve špatném technickém stavu, nechá město zbourat. Zároveň nechá opravit i mostek v severozápadní části Stromovky a zpevní jej betonovou stěnou.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz