chlapec_s-rybou2.jpg
Úterý, 19. září 2017
aktualita
Rozsáhlou rekonstrukcí projde v následujících dnech světelná signalizace křižovatky Národní třídy, Těšínské, 17. listopadu a Na Nábřeží. Ještě než město stihlo křižovatku odpojit, došlo vlivem dešťů, díky stáří křižovatky, k nečekanému vypnutí semaforů. Město proto vyzývá řidiče, aby dbali zvýšené pozornosti a dodržovali dopravní značení.
Úterý, 19. září 2017
aktualita
V pátek 15. září proběhlo v Městské sportovní hale 2. utkání hvězd Havířovské ligy základních škol. Soutěžilo se ve florbalu, vybíjené, atletice a volejbalu. Mezi jednotlivými zápasy si žáci užívali další pestrý program. V závěru turnaje byli oceněni vítězové sportovní ligy základních i středních škol. Ceny vítězům slavnostně předala havířovská primátorka Jana Feberová.
Pondělí, 18. září 2017
aktualita
Na dětském dopravním hřišti v Havířově-Šumbarku se v sobotu odpoledne konala další akce k podpoře bezpečnosti dětí v silničním provozu. Akci pořádala městská komise BESIP a zúčastnilo se jí 350 lidí, z toho 115 dětí. Partnery byli dopravní policie, městská policie, zdravotníci, dobrovolní hasiči nebo krajský BESIP.
Pondělí, 18. září 2017
aktualita
Klub AZ Residomo Havířov v soboru 16. září slavnostně zahájil sezonu na domácím ledě. Úvodního vhazování se ujala primátorka města Jana Feberová. V domácí premiéře hokejisté Havířova porazili České Budějovice 3:2 a připsali si tak první výhru v sezoně. Vše zachytil objektiv Josefa Talaše.
Pátek, 15. září 2017
aktualita
Podél Dlouhé třídy už od července probíhá výstavba další části cyklostezky, která má propojit centrum města s Těrlickou přehradou. V rámci výstavby této etapy město opravuje chodníky. Z nových chodníků, které mj. navážou na opravené prostranství před Kulturním domem Leoše Janáčka, se místní těší a na radnici zasílají poděkování. Do konce roku chce město opravit také schodiště, které vede
Pátek, 15. září 2017
aktualita
Ještě během dnešního dne má veřejnost možnost navštívit na náměstí Republiky Veletrh sociálních služeb. Představují se zde registrovaní poskytovatelé sociálních služeb a další organizace doplňující síť sociálních služeb. Akci zaštítila náměstkyně primátorky pro sociální rozvoj Alena Zedníková. První den veletrhu zachycený objektivem Josefa Talaše můžete zhlédnout ve fotogalerii.
Pondělí, 23. říjen 2017
aktualita
Dětské dopravní hřiště v Havířově-Šumbarku se v sobotu 16. září v odpoledních hodinách promění v prostor plný zábavy, her, soutěžení a odměn. Komise Rady města pro bezpečnost silničního provozu připravila další zábavné sportovní odpoledne pro děti. Prohlédnou si vůz městské policie, radarové policejní vozidlo, vůz
Středa, 13. září 2017
aktualita
V pondělí 25. 9. v 9 hodin začíná nový semestr Virtuální univerzity 3. věku přednáškou studijního oboru Čínská medicína v naší zahrádce. Druhý studijní obor České dějiny a jejich souvislosti začíná 2. 10. rovněž v 9 hodin. Noví zájemci se mohou informovat o studiu v hudebním oddělení knihovny nebo na telefonním čísle 597 317 213. Kurz obsahuje 6 vyučovacích videopřednášek. Cena kurzu je 350 Kč.
Úterý, 12. září 2017
aktualita
Klienti Domova seniorů Havířov, střediska Luna 7. září zdolali nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd - Lysou horu. Nahoru i dolů klientům domova sice dopomohl autobus, ale i přes mnohá zdravotní omezení si senioři došli pohladit obelisk.
Úterý, 12. září 2017
aktualita
Čtyři desítky nových reklamních odpadkových košů našly v září své místo v centru Havířova. Výměnou za stávající koše jsou na Hlavní, Dlouhé a Národní třídě, na náměstí Republiky, v centrálním parku a v části ulice Dělnické rozmístěny nové nerezové odpadní nádoby s plochami pro reklamní účely.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz