chlapec_s-rybou2.jpg
Středa, 31. květen 2017
aktualita
Od 1. června 2017 nabude účinnosti novela zákona o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, která ruší místní příslušnost a díky které mohou vlastníci a provozovatelé vozidel žádat o provedení změn v registru vozidel na jakékoli obci s rozšířenou působností.
Středa, 31. květen 2017
aktualita
Minulý týden schválili havířovští radní prodloužení platnosti smlouvy s ČSAD Havířov až do roku 2023. Důvodem je to, že dopravce chce zažádat o evropskou dotaci v rámci rozvojové strategie ITI Ostravsko, která mu umožní obměnit svůj vozový park několika nízkoemisními a bezemisními autobusy. Podmínkou přiznání dotace je udržitelnost projektu, která se váže na uzavřenou smlouvu s městem.
Úterý, 30. květen 2017
aktualita
Ve čtvrtek 25. května proběhlo jednání mezi vedením města Havířov a Správou železniční dopravní cesty. Cílem setkání bylo nastavení spolupráce při koordinaci rekonstrukce přednádraží a opravy budovy vlakového nádraží v Havířově.
Pondělí, 29. květen 2017
aktualita
Město ve svém rozpočtu každoročně počítá s plošnými úpravami poškozených chodníků. V minulém týdnu byla dokončena první z nich - spojka ulic Dlouhá třída Družstevnická.
Pátek, 26. květen 2017
aktualita
Ve čtvrtek se v prostorách místní mateřské školy sešli obyvatelé části Havířova Dolní Suchá, aby společně s vedením města a odborů úřadu projednali aktuální problémy chodu této části města. Na programu bylo několik bodů, které k projednání navrhla zdejší občanská komise.
Pondělí, 22. květen 2017
aktualita
Minulý týden město dokončilo opravu opěrné zdi Na Bartošůvce v části města Havířov-Dolní Suchá. Zeď byla dlouhodobě ve špatném technickém stavu. Poslední kapkou pro ni pak byla dopravní nehoda, při které byla částečně stržena.
Čtvrtek, 18. květen 2017
aktualita
Díky podpoře Nadace OKD mohou klienti Domova seniorů Havířov ze střediska Helios po dobu půl roku okusit příznivé účinky hipoterapie. Té první se dnes společně s klienty domova zúčastnila také náměstkyně havířovské primátorky pro sociální rozvoj Alena Zedníková a ředitel Domova seniorů Milan Dlábek.
Čtvrtek, 18. květen 2017
aktualita
V průmyslové zóně vzniklé po zavřeném Dole Dukla v Havířově-Dolní Suché byl ve středu 17. května oficiálně zahájen provoz závodu společnosti Mölnlycke na výrobu jednorázových zdravotnických setů. Slavnostního otevření výrobní haly se krom představitelů společnosti zúčastnili také zástupci města, kraje a švédská velvyslankyně.
Pátek, 12. květen 2017
aktualita

Technické služby Havířov budou od června opečovávat zeleň v okrscích číslo 3 a 4. Počátkem května o tom rozhodla Rada města.

Pátek, 12. květen 2017
aktualita
Ve čtvrtek 11. května přijalo vedení radnice studenty Střední průmyslové školy stavební Havířov, kteří získali pohár za vítězství v republikové postupové soutěži ve florbale. Primátorka Jana Feberová společně se svou náměstkyní Alenou Zedníkovou studentům pogratulovaly a předaly dárky. 


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz