centrum_kvete.jpg
Úterý, 07. březen 2017
aktualita
V pořadu vystoupí Milada Kaďůrková a herec NDM v Ostravě Miroslav Rataj. Literární pořad se koná ve středu 15. března 2017 v 18 hodin v Půjčovně se zaměřením na hudbu a umění na ulici Svornosti 2.
Úterý, 07. březen 2017
aktualita
Domov seniorů Luna se v letošním roce opět zapojil do projektu Jedeme v tom společně. Do závodu v podobě štafety na šlapadlech - rotopedech, motomedech apod. - se zde letos přhlásilo 10 cyklistů. V minulém ročníku dosáhli klienti domova pomyslného 13. místa z 22 účastníků. 
Pátek, 03. březen 2017
aktualita
V polovině března bude zahájena rekonstrukce a modernizace silnice II/475 - průtah Horní Suché. Plošná oprava ul. Dělnické v úseku od okružní křižovatky u prodejny HECHT (bývalý FIAT) v Prostřední Suché po křižovatku v Horní Suché - U Dvora (Na Císařství) a dále směrem na Stonavu až po křižovatku s ul. 9. května (STK) v Horní Suché potrvá přibližně tři měsíce. Po celou dobu stavby bude uzavřeno
Středa, 15. únor 2017
aktualita
Předseda Senátu Milan Štěch v rámci své návštěvy měst Moravskoslezského kraje zavítal také do Havířova. V úterý 14. února jednal s vedením města v restauraci Zámek Havířov. Zajímal se o možnosti rozvoje města, nezaměstnanost, sociálně vyloučené lokality nebo zdejší problém odlivu obyvatel.
Čtvrtek, 09. únor 2017
aktualita
Vedení havířovské městské policie a radnice v úterý 7. února ocenilo nejlepší strážníky a nejúspěšnější zásahy loňského roku. Při té příležitosti oslavila Městská policie Havířov 25 let od svého založení. Slavnostní setkání proběhlo v restauraci Radnice. 
Čtvrtek, 09. únor 2017
aktualita

Krajská veterinární správa Státní veterinární správy pro Moravskoslezský kraj vydala z důvodu výskytu ptačí chřipky v k. ú. Horní Lutyně doporučení pro chovatele drůbeže.

Úterý, 07. únor 2017
aktualita
Základní škola Mládežnická podá žádost o dotaci Ministerstva pro místní rozvoj ČR a grant Evropské unie. S touto finanční podporou chce pro své žáky vybudovat nové moderní učebny a v rámci programu ERASMUS+ zajistit pedagogům vzdělávání v zahraniční a mezinárodní spolupráci s jinými školami. Souhlas s podáním žádostí vyslovila Rada města.
Úterý, 07. únor 2017
aktualita
Ptačí chřipka je virové onemocnění postihující ptáky. Postihuje jak volně žijící ptáky, tak i drůbež, jako slepice, krůty, kachny a husy, ale i jiné ptáky chované v zajetí. Jaké je riziko přenosu ptačí chřipky na člověka, jaké jsou příznaky ptačí chřipky u lidí a jak se chránit informuje Ministerstvo zemědělství ČR.
Pondělí, 06. únor 2017
aktualita
Již od roku 2011 fungují dvě detašovaná pracoviště městské policie, která vznikla na základě požadavků občanských komisí z Havířova-Šumbarku a z Havířova-Prostřední Suché   na ul. Dukelská 9a v Havířově-Šumbarku a na ul. Kpt. Jasioka 2 v Havířově-Prostřední Suché. Pracoviště jsou nepřetržitě obsazována strážníky městské policie.
Pondělí, 06. únor 2017
aktualita
Havířovští radní jednali koncem ledna o převedení bezpečnostních systémů v hodnotě přes 645 tisíc korun z majetku města do vlastnictví havířovských škol a školek. Systémy k eliminaci výskytu nežádoucích osob ve školských zařízeních v této hodnotě byly v předešlém roce vybaveny základní školy 1. máje, Mládežnická a Žákovská, mateřské školy E. Holuba a Petřvaldská a základní a mateřská


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz