havirov_letecky_2014.jpg
Pondělí, 06. únor 2017
aktualita
Havířovští radní jednali koncem ledna o převedení bezpečnostních systémů v hodnotě přes 645 tisíc korun z majetku města do vlastnictví havířovských škol a školek. Systémy k eliminaci výskytu nežádoucích osob ve školských zařízeních v této hodnotě byly v předešlém roce vybaveny základní školy 1. máje, Mládežnická a Žákovská, mateřské školy E. Holuba a Petřvaldská a základní a mateřská
Pondělí, 06. únor 2017
aktualita
Komise BESIP Rady města Havířova zveřejnila zprávu o dopravní nehodovosti na území města v roce 2016. Informace jsou zpracovány ze statistik Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie ČR Karviná. 
Středa, 01. únor 2017
aktualita
Město Havířov tradičně vstupuje do nového roku významnou kulturně společenskou událostí – novoročním koncertem. Městské kulturní středisko Havířov pro tuto příležitost zve významné sólisty a věhlasná hudební tělesa do sálu Kulturního domu Leoše Janáčka v Havířově. 
Úterý, 31. leden 2017
aktualita
Lektor komise pro bezpečnost silničního provozu v tomto zimním období již podruhé přednášel seniorům, jak se bezpečně pohybovat po cestách za tmy a šera. A ne naposledy. O další přednášku má zájem také Klub učitelů seniorů, kteří se schází na Základní škole M. Kudeříkové.
Úterý, 31. leden 2017
aktualita
Město Havířov letos plánuje také rekonstrukci šatnového zázemí zimního stadionu u autobusového nádraží. V rámci svého jednání o tom rozhodla Rada města. Opravit chtějí hlavně šatny mladým hokejistům. Součástí stavebních prací budou nové rozvody vody, kanalizace, elektroinstalací, vzduchotechniky a ústředního topení.
Pondělí, 30. leden 2017
aktualita
Už jen do konce ledna 2017 se mohou hlásit hudební skupiny, které chtějí soutěžit o ceny ve statisícové hodnotě v mezinárodní klubové soutěži Líheň. Již nyní je přitom přihlášeno rekordní množství – neuvěřitelných 900 hudebních skupin z celé Evropy. 
Pondělí, 30. leden 2017
aktualita
Fotbalisté z Městského fotbalového klubu a nejen oni mohou využívat zcela nové společenské zázemí. Jeho součástí je restaurační zařízení a plně vybavená kuchyň. Město nechalo opravit další část fotbalového stadionu. V rámci této rekonstrukce byla vyměněna okna a opraveno i technické zařízení budovy. 
Středa, 25. leden 2017
aktualita
V Havířově právě probíhá výstavba další etapy cyklostezky. Její nová část povede od mostku přes řeku Lučinu do areálu fotbalového hřiště pod letním kinem. Odborný geologický posudek prokázal, že sesuv meandru řeky Lučiny v blízkosti stavby je součástí přirozených procesů řeky Lučiny. Podobných svahových deformací najdeme podél koryta řeky desítky, a to i v místech, kam nemá člověk přístup.
Úterý, 24. leden 2017
aktualita
Zastupitelé odhlasovali čerpání částky 35 tisíc korun z  Fondu pro zvýšení bezpečnosti a ochrany osob a majetku a upevnění veřejného pořádku. Za tuto částku budou pořízeny výjezdové tablety Sboru dobrovolných hasičů Havířov-Město a Havířov-Životice. Navrhované použití prostředků tzv. Fondu bezpečnosti bude zapracováno do návrhu úprav rozpočtu města Havířova na rok 2017.
Pátek, 20. leden 2017
aktualita
Informační brožuru Průvodce bezpečným městem vydalo město koncem roku 2016 jako pilotní projekt v oblasti informační prevence. Brožuru tvoří poznatky, získané při realizaci různých preventivních akcí. Zároveň město vyslyšelo požadavky seniorů, jejichž možnosti získání potřebných informací na internetu jsou v mnoha případech omezené.


 Multimédia 

Radniční listy

Kontakt 

Magistrát Města Havířova

Svornosti 2
Havířov - Město, 73601

tel. 596 803 111
fax. 596 803 350
posta@havirov-city.cz

Datová schránka
Identifikátor datové schránky (ID):
7zhb6tn
Název datové schránky:
Statutární město Havířov

úřední hodiny

po, stř: 8:00-17:00
čt: 8:00-14:00
út, pá: 8:00-12:00 (na objednávku)

 
© 2012 Statutární město Havířov
www.studio-upgrade.cz  |
www.eabm.cz